• 1
  • 3
  • 2
  • 2
  • DSC_0048

Добредојдовте на Yimeng Qingliu

Linshu Yimeng Qingliu Craftwork копродукции, Ltd лоцира во Linyi градот, каде што е познат за да биде hometwon на бел плетен. Како големи намалени производството, ние би можеле да снабдување различни видови на врба предмети со деликатни дизајн и врвен квалитет.

Основана е во 2001 година од една деценија беше сведок на брзиот развој на нашата фабрика. Окупаторската 20.000 квадратни метри земјиште, ние се вработат околу 500 работници како што е нашата оригиналниот дизајнер, сите од нив се spealized на преплетување за долга историја, нивните дела ќе имаат стекнато голем углед од двете дома и во странство ...

Магазин Од Категорија

нашите производи


WhatsApp Онлајн Chat!