за нас

8121209

Linshu Yimeng Qingliu Craftwork копродукции, Ltd лоцира во Linyi градот, каде што е познат за да биде hometwon на бел плетен. Како големи намалени производството, ние би можеле да снабдување различни видови на врба предмети со деликатни дизајн и врвен квалитет.

Основана е во 2001 година од една деценија беше сведок на брзиот развој на нашата фабрика. Окупаторската 20.000 квадратни метри земјиште, ние се вработат околу 500 работници како што е нашата оригиналниот дизајнер, сите од нив се spealized на преплетување за долга историја, нивните дела ќе имаат стекнато голем углед од двете дома и во странство.

Како професионален извозник, ние имаме доволно искуство во извозот врба ракотворби, па до денес, имаме изградено деловни односи со многу земји во светот, особено во Европа, Северна Америка и така натаму, и доби одлична кредит од нашите клиенти.

Квалитет и услуги на клиентите е нашиот принцип.

Производството ќе се организира во согласност со вашата слика, опис или вашиот примерок. Откако ќе ни обезбеди парче хартија дизајн, убава занает небото земјиште може да се изгради за вас.

Секое време вашето барање ќе биде прифатена.