Кина фестивал Оркестарот YM-8971501 Производителите и Фабрика | Qingliu

Фестивалот Оркестарот YM-8971501

Краток опис:


  • Мин.нарачката Кол: 200 Парче / Парчиња
  • Набавка Способност: 30000 Парче / Парчиња месечно
  • Порт: Кингдао
  • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
  • детали за производот

    Тагови производ


  • Претходно:
  • Следно:

  •