• 1
  • 3
  • 2
  • 2
  • DSC_0048

Mirë se vini në Yimeng Qingliu

Linshu Yimeng Qingliu Craftwork Co, Ltd ndodhet në qytetin e Linyi, ku është i famshëm për të qenë hometwon e thurje të bardhë. Si një prodhim i madh-luspa, ne mund të ofrojë lloje të ndryshme të artikujve shelg me dizajn delikate dhe cilësi të shkëlqyer.

Themeluar në vitin 2001. një vit dekadë ka dëshmuar zhvillimin e shpejtë të fabrikës sonë. Duke zënë 20.000 metra katror tokë, ne të punësojë rreth 500 punëtorë, si projektuesi tona origjinale, të gjithë ata janë të spealized në gërshetim për një histori të gjatë, veprat e tyre kanë fituar reputacion të madh nga të dy në shtëpi dhe jashtë vendit ...

Kategorite e Dyqaneve

Produktet tona


WhatsApp Online Chat!