Rreth nesh

8121209

Linshu Yimeng Qingliu Craftwork Co, Ltd ndodhet në qytetin e Linyi, ku është i famshëm për të qenë hometwon e thurje të bardhë. Si një prodhim i madh-luspa, ne mund të ofrojë lloje të ndryshme të artikujve shelg me dizajn delikate dhe cilësi të shkëlqyer.

Themeluar në vitin 2001. një vit dekadë ka dëshmuar zhvillimin e shpejtë të fabrikës sonë. Duke zënë 20.000 metra katror tokë, ne të punësojë rreth 500 punëtorë, si projektuesi tona origjinale, të gjithë ata janë të spealized në gërshetim për një histori të gjatë, veprat e tyre kanë fituar reputacion të madh nga të dy në shtëpi dhe jashtë vendit.

Si një eksportues profesional, ne kemi përvojë të mjaftueshme në eksportimin shelg artizanatit, deri më sot, ne kemi ndërtuar marrëdhënie biznesi me shumë vende në mbarë botën, sidomos në Evropë, Amerikës së Veriut dhe kështu me radhë, dhe fitoi kredi të shkëlqyer nga klientët tanë.

Cilësia dhe shërbimi ndaj klientit është parimi ynë.

Prodhimi do të organizohet në përputhje me foton tuaj, përshkrimin ose mostër tuaj. Pasi të na japin një copë letër të projektimit, një artizanale bukur Heaven tokë ne mund të ndërtojmë për ju.

Çdo herë Hetim juaj do të jetë appreciated.