China mbajtës Candle YM-8937601 Prodhuesit dhe Fabrika | Qingliu

Candle mbajtës YM-8937601

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 200 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 30000 Copë / copë në muaj
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!