Kinë Festival Decor YM-8971501 Prodhuesit dhe Fabrika | Qingliu

Festival Decor YM-8971501

Përshkrim i shkurtër:


  • Min.urdhër Sasia: 200 Copë / copë
  • Furnizimi Aftësia: 30000 Copë / copë në muaj
  • Port: Qingdao
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
  • Detail Product

    Produkt Tags


  • Previous:
  • Next:

  •